Przedłużanie paznokci i pielęgnacja dłoni

Piękne dłonie to podstawa, mogą one wiele powiedzieć o nas, naszym charakterze czy pracy. Zdobimy je pierścionkami i bransoletkami, ale dopiero zadbane dłonie są naszą wizytówką.

manicure hybrydowy

 

W salonie Atelier Magnitica w Krakowie zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie zabiegami:

Przedłużanie paznokci metodą Żel i Akryl na tipsie lub formie

To idealny zabieg dla Pań o kruchych, łamliwych płytkach. Paznokcie żelowe i akrylowe są najtrwalszą metodą przedłużania paznokci. Przedłużanie paznokci wykonywane jest za pomocą żelu lub akrylu, a wedle Twoich pragnień nadamy im całkowicie naturalny wygląd lub wręcz przeciwnie – szalony i ekstrawagancki. Dobierzemy najlepszą dla Ciebie metodę przedłużenia i nadamy kształt owalny, kwadratowy lub szpiczasty. Zajmujemy się tym już od 8 lat!

Manicure klasyczny

Klasyczny manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny. Zmiękczymy i odsuniemy skórki, nawilżymy dłonie oraz nadamy Twoim naturalnym płytkom idealny kształt.

Manicure hybrydowy

Marzysz o trwałym, błyszczącym i nieodpryskującym lakierze? Manicure hybrydowy jest właśnie dla Ciebie. Specjalny rodzaj zdobienia, w którym paznokcie hybrydowe utwardzamy w świetle UV sprawia, że efekt jest trwały i błyszczący niczym tafla wody. Manicure hybrydowy jest coraz częściej wybieraną metodą stylizacji paznokci. Paznokcie hybrydowe osiągają trwałość do 3 tygodni!

Manicure japoński

Idealny wybór dla osób, które chcą wzmocnić i wypielęgnować swoje paznokcie. Dzięki manicure japońskiemu nie tylko odżywimy naturalne płytki, ale również nadamy im niesamowity blask i połysk. Polecamy regularne wykonywanie tego zabiegu w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

French manicure hybrydowy lub klasyczny

Idealny, francuski manicure (z białą końcówką) wykonany lakierem bądź lakierem hybrydowym.

Wzmacnianie płytki żelem lub lakierem hybrydowym

Idealne rozwiązanie dla osób, których nie interesuje przedłużanie paznokci, a jedynie wzmocnienie ich poprzez nałożenie zabezpieczającej warstwy żelu lub lakieru hybrydowego. Paznokcie żelowe i paznokcie hybrydowe to najszybszy sposób, by wzmocnić swoje naturalne paznokcie.

Malowanie tradycyjne

Zapraszamy także na manicure męski do naszego salonu Atelier Magnitica w Krakowie.

Manicure męski

Manicure męski jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądanym zabiegiem. Dłonie są wizytówką każdego człowieka, dlatego coraz więcej mężczyzn decyduje się na manicure męski. Zabieg polega na usunięciu naskórka wokół paznokci, polerowaniu i nałożeniu odżywki. Zapraszamy na manicure męski do naszego salonu Atelier Magnitica w Krakowie.

 

Zabiegi regeneracyjne na dłonie:

Czekoladowe Spa dłoni

Regenerujący zabieg z peelingiem i ciepłą, czekoladową maseczką. Doskonale odżywia skórę dłoni i paznokcie, nadając im zdrowy wygląd. Idealnie wygładza skórę dłoni czyniąc ją delikatną i miękką. Dłonie wspaniale pachną czekoladą!

Regenerujący zabieg Liliowe dłonie

Zabieg regenerujący zniszczone dłonie. Usuwa stary, zrogowaciały naskórek, odżywia dłonie, nawilża i regeneruje. Pozostawia po sobie wspaniały, relaksujący zapach.

Regenerujący zabieg firmowy Magnitica z parafiną

Idealny zabieg zwłaszcza dla dłoni zniszczonych zimą. Pełny zabieg złuszczająco-regenerujący, wykończony odżywczą maską wraz z parafiną.

Parafina na dłonie