Przedłużanie włosów

Teraz możesz mieć włosy o jakich marzyłaś od zawsze! W Atelier Magnitica przejdziesz niezwykłą metamorfozę włosów przedłużając je i zagęszczając. Pracujemy na doskonałej jakości naturalnych włosach Remy, których ułożona w jedna stronę łuska sprawia, że włosy są błyszczące i nie plączą się.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni kolor i metodę tak, być w pełni mogła cieszyć się długimi, naturalnie wyglądającymi włosami!

??????????????????????????????????????????????????????????????????

W naszym Krakowskim salonie kosmetycznym wykonasz:

  • Przedłużanie włosów keratyną

Jedna z najlepszych metod. Keratyna jest naturalnym budulcem włosów. Keratyna nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Przedłużenie włosów tą metodą jest trwałe, a łączenia są dyskretne i mocne. Temperatura zgrzewarki do włosów, jest niższa niż prostownicy – nie ma więc mowy o przegrzaniu włosa.

 

  • Przedłużanie włosów metodą microringów (z silikonem)

Idealna metoda dla osób, które nie chcą stosować trwałych połączeń. Microringi utrzymują się na włosach tak samo jak keratyna, jednak działają bez użycia ciepła, a jedynie poprzez ręczne zaciśnięcie mini koralika z włosem.

  • Przedłużanie włosów ultradźwiękami

Metoda, którą wykorzystujemy przy keratynie. Ultradźwięki pomagają uniknąć wyższej temperatury i umożliwiają wykonanie płaskich, małych zgrzewów.

 

  • Jak również okazjonalne doczepianie włosów taśmami clip-on.

Metoda idealna na wielkie wyjście – specjalnymi klamrami doczepimy włosy – różnicę zauważy każdy, ale nikt nie zauważy, jak tego dokonałaś. Klamry samodzielnie ściągniesz przed snem.

 

Do przedłużania wykorzystujemy tylko wysokiej jakości włosy Europejskie i Brazylijskie (najlepsze na rynku).