Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

Polecane przez nas metody stylizacji to rewelacyjna forma kosmetyki pozwalająca w pełni wymodelować rzęsy i wydobyć głębię spojrzenia. W salonie Atelier Magnitica w Krakowie już od ponad 4 lat zajmujemy się dystrybucją akcesoriów do przedłużania i zagęszczania rzęs, szkolimy instruktorki i stylistki Magnitica Lashes – możesz być więc pewna, że znamy się na rzęsach perfekcyjnie! Zachęcamy, abyś oddała się w ręce prawdziwych specjalistek, które wybiorą dla Ciebie najlepszą metodę podkreślenia Twojej naturalnej urody.

W centrum Krakowa wykonamy dla Ciebie stylizację, która odmieni Twoje spojrzenie. Ze względu na dostęp do wysokiej jakości produktów, które regularnie mamy w swojej sprzedaży – możesz być pewna, że wykonamy każde przedłużenie rzęs o jakim marzysz, w dodatku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
W tej ofercie Atelier Magnitica znajdziesz:

W ofercie stylizacji rzęs w Atelier Magnitica znajdziesz:

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • Stylizację metodą objętościową 2D i 3D, typu russian volume 4-6D
  • Przedłużanie z wykorzystaniem 100% naturalnych włosków z Norek metodą 2:1
  • Zagęszczanie rzęs włoskami jedwabnymi i mink
  • Barwienie Ombre, kolorem i hologramowe stylizacje
  • Permanentne tuszowanie (trwałość ok. 3 tyg.) NoN Stop Mascara
  • Uzupełnianie rzęs
  • Trwała do rzęs
  • Odżywianie rzęs

Nie wiesz która metoda jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Doradzimy i pomożemy wybrać Ci tę najlepszą! Poniżej mała ściąga z metod:

 

Przedłużanie Rzęs 1:1

Podczas zabiegu do każdej Twojej naturalnej rzęsy przyklejana jest druga rzęsa (silk, mink lub naturalna), odpowiednio dostosowana do Twojej urody i włosków naturalnych.

Zróżnicowana długość rzęs pozwala na uzyskanie efektu idealnie dopasowanego do Twojego gustu. Zależy Ci na tym, aby wszyscy podziwiali Twoje długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy? Zdecyduj się na efekt spektakularny. Lekko podkręcone, gęste, ale klasyczne rzęsy to efekt naturalny. Amatorkom ekstrawagancji polecamy rzęsy ombre lub kolorowe.

Przedłużanie rzęs

 

Przedłużanie rzęsami 100% Naturalnymi 2:1

Najwspanialsza i najlepsza metoda dla każdej z Pań! Delikatne rzęsy naturalne są miękkie i nie obciążają niepotrzebnie naszych własnych, dzięki czemu wspaniały efekt czarującego spojrzenia utrzymuje się jeszcze dłużej. Ponieważ przedłużanie rzęs wykonane jest naturalnymi włoskami nakładanymi w ilości 2:1 – możesz być pewna, że nie tylko wspaniale wydłużysz, ale także idealnie wypełnisz własne rzęsy tworząc efekt 3D! Nikt nie rozpozna, czy tak wspaniałymi rzęsami obdarzyła Cię natura czy kosmetyka.

???????????????????????????????

 

ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2D i 3D oraz RUSSIAN VOLUME 4-6D

Zagęszczenie rzęs to idealne rozwiązanie dla osób pragnących spektakularnego, a przy tym naturalnego efektu. Do aplikacji stosujemy specjalne, cieniutkie włoski, które przyklejamy w ilości 2 – 6 szt. (w zależności od wybranej metody). Im większą objętość chcesz osiągnąć tym większa ilość cieńszych włosków jest aplikowana do jednej Twojej rzęsy. Aplikacja jest tak lekka, że z pewnością będziesz zachwycona! Efekt utrzymuje się do 4 tygodni, następnie trzeba wykonać uzupełnianie rzęs.

Non Stop Mascara – Permanentne tuszowanie

Dla Pań ceniących klasykę polecamy Permanentną Mascarę do rzęs, która działa niczym najlepszej jakości tusz, a przy tym pozostaje na włoskach do trzech tygodni! To wygoda i doskonały wygląd bez względu na okoliczności.

PRZED-i-PO

 

Trwała do rzęs – Zabieg Curl Lashes

Idealny zabieg dla Pań o pięknych, naturalnych, ale prostych rzęsach. Po zabiegu włoski są pięknie podkręcone i zalotne. Dodatkowo polecamy połączenie tego zabiegu z Non Stop Mascarą – (zabieg Permanent Curl Non Stop Mascara), dzięki czemu osiągniemy efekt rzęs wywiniętych i wytuszowanych – nawet do 3 tygodni.

Rekonstrukcja brwi

Dla osób o zbyt wąskich, nieregularnych brwiach lub posiadających w nich ubytki, najlepszym rozwiązaniem może być rekonstrukcja brwi. Zabieg polega na przyczepieniu sztucznych włosków tak, by wyglądały jak naturalna brew. Przed przystąpieniem do działania dobierany jest odpowiedni dla klientki kolor brwi. Efekty takiego zabiegu utrzymują się nawet do 4 tygodni. Rekonstrukcja brwi jest także polecana wśród osób po chemioterapii.

 

W Atelier Magnitica w Krakowie – firmowym salonie Polskiego Dystrybutora Rzęs i Akcesoriów Magnitica Lashes i Non Stop Mascara – możesz być pewna najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

logo1nonstopmascara