Dowiedz się więcej

O nas

Atelier Magnitica

Oficjalny salon znanej marki kosmetycznej Magnitica Lashes, mieszczący się w Krakowie.

To wyjątkowe miejsce, w którym profesjonalistki z zakresu stylizacji rzęs, przedłużania paznokci, stylizacji brwi oraz kosmetyki profesjonalnej, sprawią, że poczujesz się piękniejsza, bardziej zrelaksowana, po prostu szczęśliwsza.

W naszym Atelier dbamy o niezwykłą, relaksującą atmosferę oraz profesjonalną obsługę. U nas spędzisz czas przy aromatycznej kawie lub herbacie, a my zajmiemy się Twoim pięknem.

Pracujemy na produktach najwyższej jakości, takich marek jak Magnitica Lashes, Magni Brows i Moonlaq, które zapewniają trwały i naturalny efekt. Dbamy o higienę i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego akcesoria wielokrotnego użytku są zawsze dezynfekowane za pomocą specjalnego sterylizatora.

Nasz profesjonalnie przeszkolony personel udowodni Ci, że Jesteś w dobrych rękach.

Poznajmy się lepiej...

Nasz zespół jest przyjazny i otwarty. Chętnie porozmawiamy z Tobą o Twoich oczekiwaniach i doradzimy Ci, co będzie najlepiej pasować do Twojej twarzy i sylwetki. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy do naszego salonu.

Joan Alexandra

At risus ultrices aliquet feugiat varius suspendisse diam ut amet sed ornare vivamus arcu est porta aenean fringilla sed enim

Emily Johansson

Mattis consectetur nunc elit, eget libero pharetra, risus pellentesque vulputate vitae pellentesque vel cursus nisi.

Laura Kyle

Blandit pellentesque congue elementum, sem enim lorem aliquet placerat ullamcorper rutrum ipsum morbi ultricies elementum.