Paznokcie hybrydowe Kraków

Paznokcie hybrydowe
Nienaganne paznokcie są marzeniem większości kobiet. Cieszenie się idealnym kolorem, pomysłową stylizacją i trwałością jest teraz możliwe dzięki usłudze, jaką są paznokcie hybrydowe. Wiele pań nie wyobraża już sobie powrotu do zwykłych lakierów, gdy w grę wchodzi możliwość noszenia hybryd.

 

Paznokcie hybrydowe Kraków

Czym są paznokcie hybrydowe?
Manicure hybrydowy to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci. Jak sama nazwa wskazuje, jest to hybryda, czyli połączenie dwóch dobrze już znanych preparatów – zwykłego lakieru oraz żelu do paznokci. Pierwszym krokiem jest usunięcie przez manikiurzystkę skórek i – tak jak przy klasycznym manicure – paznokciom nadaje się odpowiedni kształt. Następnie delikatnie matowi się ich powierzchnię (nie uszkadzając jej). Po odtłuszczeniu płytki paznokcia, nakłada się bazę hybrydową, która utwardzana jest pod lampą UV/LED. Następnie paznokcie maluje się wybranym kolorem lakieru, ponownie każdą z warstw utwardzając, a na koniec lakier pokrywa się bezbarwną warstwą nabłyszczającą, tzw. „top coat”. Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach pod lampą, paznokcie hybrydowe są gotowe.

 

Zalety manicure hybrydowego
Dlaczego paznokcie hybrydowe cieszą się taką popularnością? Można wymienić bardzo wiele zalet:

  1. Trwałość

Jest to chyba jeden z najbardziej zauważalnych plusów stosowania hybryd. Paznokcie hybrydowe można nosić nawet kilka tygodni, nie martwiąc się odpryskaniem lakieru czy zadrapaniami. Sprawia to, że hybrydy to rozwiązanie idealne na wakacje, ważne uroczystości i imprezy, kiedy nie chcemy się martwić poprawkami, a jedynie cieszyć się pięknym manicure.

 

  1. Bogactwo wzorów i kolorów

Nie sposób wręcz wymienić wszystkich technik i zdobień, jakie można zastosować przy manicure hybrydowym. Każda klientka z pewnością znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy uwielbia naturalny wygląd paznokci, czy też pragnie zaszaleć z kolorem i wzorem. Dostępne na rynku pyłki, żele do zdobień i inne akcesoria umożliwiają stworzenie na paznokciach małego arcydzieła. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

 

  1. Długość paznokci nie ma znaczenia

Aby paznokcie hybrydowe wyglądały dobrze, nie trzeba przed pomalowaniem zapuszczać ich bez końca. Hybrydy można nosić zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach – na obu będą prezentować się korzystnie.

 

  1. Usuwanie

Dużą zaletą posiadania paznokci hybrydowych jest możliwość ich zdjęcia właściwie w każdej chwili. Można to zrobić samemu bądź w salonie, przy okazji kolejnego manicure. Opcja druga jest jednak znacznie prostsza i nie wymaga od nas kupowania specjalnego preparatu na bazie acetonu. W przeciwieństwie do innych podobnie trwałych metod stylizacji paznokci, paznokcie hybrydowe można z powodzeniem usunąć bez uszkadzania płytki, a więc nie ma przeszkód w noszeniu hybryd nawet kilka razy pod rząd.

Paznokcie hybrydowe w salonie
Obecnie bardzo wiele pań decyduje się na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego. W Internecie oraz w sklepach stacjonarnych można już kupić całe zestawy do wykonania paznokci hybrydowych w domu. Jednak nabycie odpowiednich narzędzi często nie wystarczy, by efekt okazał się zadowalający. Chociaż jest to rozwiązanie z pewnością wygodne, to usługa profesjonalnego wykonania manicure hybrydowego wciąż znajduje rzesze klientek. Jeśli zdecydujemy się na paznokcie hybrydowe wykonane w salonie, mamy do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę, odpowiednie narzędzia, duży wybór kolorów i wzorów oraz – co najważniejsze – chwilę relaksu dla siebie.