Paznokcie i dłonie

Piękne dłonie to podstawa, mogą one wiele powiedzieć o nas, naszym charakterze czy pracy. Zdobimy je pierścionkami i bransoletkami, ale dopiero zadbane dłonie są naszą wizytówką. W salonie Atelier Magnitica w Krakowie zadbamy o Twoje dłonie i paznokcie.

Przedłużanie paznokci metodą żelową lub hybrydową

To idealny zabieg dla Pań o kruchych, łamliwych płytkach. Paznokcie żelowe są najtrwalszą metodą przedłużania paznokci. Przedłużanie paznokci wykonywane jest za pomocą żelu, a wedle Twoich pragnień nadamy im całkowicie naturalny wygląd lub wręcz przeciwnie – szalony i ekstrawagancki. Dobierzemy najlepszą dla Ciebie metodę przedłużenia i nadamy kształt owalny, kwadratowy lub szpiczasty.

Manicure klasyczny

Klasyczny manicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny.Nawilżymy dłonie oraz nadamy Twoim naturalnym płytkom idealny kształt.

Manicure hybrydowy

Marzysz o trwałym, błyszczącym i nieodpryskującym lakierze? Manicure hybrydowy jest właśnie dla Ciebie. Specjalny rodzaj zdobienia, w którym paznokcie hybrydowe utwardzamy w świetle UV sprawia, że efekt jest trwały i błyszczący niczym tafla wody. Manicure hybrydowy jest najczęściej wybieraną metodą stylizacji paznokci. Paznokcie hybrydowe osiągają trwałość do 3 tygodni!

Manicure japoński

Idealny wybór dla osób, które chcą wzmocnić i wypielęgnować swoje paznokcie. Dzięki manicure japońskiemu nie tylko odżywimy naturalne płytki, ale również nadamy im niesamowity blask i połysk. Polecamy regularne wykonywanie tego zabiegu w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

French manicure hybrydowy lub klasyczny

Idealny, francuski manicure (z białą końcówką) wykonany lakierem , lakierem hybrydowym bądź metodą żelową.

Wzmacnianie płytki żelem lub lakierem hybrydowym

Idealne rozwiązanie dla osób, których nie interesuje przedłużanie paznokci, a jedynie wzmocnienie ich poprzez nałożenie zabezpieczającej warstwy żelu lub lakieru hybrydowego. Paznokcie żelowe i paznokcie hybrydowe to najszybszy sposób, by wzmocnić swoje naturalne paznokcie.

Malowanie tradycyjne

Zapraszamy także na manicure męski do naszego salonu Atelier Magnitica w Krakowie.

Manicure męski

Manicure męski jest w dzisiejszych czasach bardzo pożądanym zabiegiem. Dłonie są wizytówką każdego człowieka, dlatego coraz więcej mężczyzn decyduje się na manicure męski. Zabieg polega na usunięciu naskórka wokół paznokci, polerowaniu i nałożeniu odżywki. Zapraszamy na manicure męski do naszego salonu Atelier Magnitica w Krakowie.

Regenerujący zabieg firmowy Magnitica z parafiną

Idealny zabieg zwłaszcza dla dłoni zniszczonych zimą. Pełny zabieg złuszczająco-regenerujący, wykończony odżywczą maską wraz z parafiną.