Pielęgnacja twarzy

 

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny jest to peeling ultradźwiękowy, którego zadanie polega na oczyszczaniu skóry i złuszczaniu naskórka oraz usunięciu wągrów. Ma działanie antybakteryjne i jest bezbolesny, jednak może pozostawić na skórze zaczerwienienia. Peeling kawitacyjny jest doskonałym rozwiązaniem, by przygotować skórę do kolejnych zabiegów – dzięki temu, skóra uzyskuje głębokie nawilżenie.

PEELING PIROGRONOWY

Peeling pirogronowy jest to peeling chemiczny, wykorzystujący działanie kwasu pirogronowego (kwas 2-oksopropanowy). Peeling pirogronowy wykazuje działania bakteriobójcze, wyrównujące koloryt skóry, odmładzające, regulujące wydzielanie sebum, złuszczające oraz zapobiegające zaskórnikom. Peeling pirogronowy polecany jest dla osób z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami, zmarszczkami.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja jest pielęgnacyjnym zabiegiem kosmetycznym, który opiera się na złuszczaniu (za pomocą diamentowych głowic) wierzchnich warstw naskórka, aż do odpowiedniego poziomu. Mikrodermabrazja polecana jest dla osób o wrażliwej skórze, ponieważ nie pozostawia podrażnień. Wskazaniami do zabiegu są: zwiotczała skóra, zmarszczki, blizny, rozstępy, przebarwienia, zmiany potrądzikowe i trądzik.