Dowiedz się więcej

Regulamin

Regulamin Salonu Kosmetycznego Atelier Magnitica.


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze oraz naszych pracowników, wraz z podwyższeniem jakości naszych usług prosimy o zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług kosmetycznych w naszym salonie.

1. Klienci Salonu Kosmetycznego Atelier Magnitica są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem świadczenia usług przed rozpoczęciem zabiegu oraz do przestrzegania jego postanowień.

2. Korzystanie z oferty Salonu Kosmetycznego Atelier Magnitica oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

3. W Salonie Atelier Magnitica obowiązuje system zapisów wizyt poprzez:

  • System booksy
  • Telefonicznie
  • Social media ( Instagram )
  • Stacjonarnie w salonie

4. Prosimy o przybycie 5/10min wcześniej, tak aby móc przygotować się odpowiednio do zabiegu: Skorzystać z dostępnej toalety, wypełnić kartę zabiegową. Klienci umawiani są na konkretne godziny, bardzo prosimy o punktualność.

5. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne jest spóźnienie klienta bez konsekwencji skrócenia danego zabiegu -maksymalnie 15minut. Spóźnienie powyżej 15minut skutkuje odwołaniem wizyty, lub za zgodą osoby wykonującej u nas zabieg o nie wykonanie go w 100%. Prosimy o informacje telefoniczne w razie spóźnień. Szanujmy swój jak i nasz czas.

6. Podczas zabiegu niezwłocznie prosimy o ograniczenie korzystania z urządzeń mogących zakłócić ciszę innych klientów wykonujących zabieg w naszym Salonie.

7. Korzystanie z telefonu/ dzwoniące telefony przeszkadzają w pracy i skracają jej czas. Wykluczając wyjątkowe sytuacje za zgoda zabiegowca.

8. Na wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących.

9. Prosimy o przychodzenie na wizytę bez dzieci z wyjątkiem organizowanych specjalnych dni Mama+dziecko. Posiadamy urządzenia, substancje, które są niebezpieczne. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za pozostawienie dziecka bez opieki w salonie Atelier Magnitica.

10. Za uszkodzenia, bądź zniszczenia dokonane przez dzieci lub młodzież ponoszą odpowiedzialność rodzice, lub opiekuni prawni.

11. Klient, który korzysta z naszych zabiegów w Salonie kosmetycznym Atelier Magnitica ponosi pełna odpowiedzialność za świadome uszkodzenia, lub zniszczenia wyposażenia.

12. Salon Atelier Magnitica nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione w nieodpowiednim miejscu bez nadzoru.

11. Na terenie salonu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu/wyrobów tytoniowych, elektronicznych.


Reklamacje

1. Bierzemy odpowiedzialność za wykonywane usługi i oferujemy jakość na najwyższym poziomie.

2. W przypadku niezadowolenia z wykonanych usług, prosimy o niezwłoczny kontakt z Salonem.

3. Klient jest zobowiązany do zgłoszenia reklamacji, jeśli ta ma zostać uznana- nie później niż do 7 dni od wykonania zabiegu.

Życzymy Wam samych udanych zabiegów, dziękujemy za wyrozumiałość. Salon kosmetyczny- Atelier Magnitica