Stylizacja rzęs

Polecane przez nas metody stylizacji to rewelacyjna forma kosmetyki pozwalająca w pełni wymodelować rzęsy i wydobyć głębię spojrzenia. W salonie Atelier Magnitica w Krakowie już od ponad 8 lat zajmujemy się dystrybucją akcesoriów do przedłużania i zagęszczania rzęs, szkolimy instruktorki i stylistki Magnitica Lashes – możesz być więc pewna, że znamy się na rzęsach perfekcyjnie! Zachęcamy, abyś oddała się w ręce prawdziwych specjalistek, które wybiorą dla Ciebie najlepszą metodę podkreślenia Twojej naturalnej urody.

W centrum Krakowa wykonamy dla Ciebie stylizację, która odmieni Twoje spojrzenie. Ze względu na dostęp do wysokiej jakości produktów, które regularnie mamy w swojej sprzedaży – możesz być pewna, że wykonamy każde przedłużenie rzęs o jakim marzysz, w dodatku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
W tej ofercie Atelier Magnitica znajdziesz:

W ofercie stylizacji rzęs w Atelier Magnitica znajdziesz:

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • Stylizację metodą objętościową 2D i 3D, typu russian volume 4-6D
  • Przedłużanie z wykorzystaniem 100% naturalnych włosków z Norek metodą 2:1
  • Zagęszczanie rzęs włoskami jedwabnymi i mink
  • Rzęsy z efektem ombre, kolorem i hologramami oraz kryształkami SWAROVSKIEGO
  • Uzupełnianie rzęs
  • Trwała do rzęs

Nie wiesz która metoda jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Doradzimy i pomożemy wybrać Ci tę najlepszą! Poniżej mała ściąga z metod:

 

Przedłużanie Rzęs 1:1

Podczas zabiegu do każdej Twojej naturalnej rzęsy przyklejana jest druga rzęsa (silk, mink lub naturalna), odpowiednio dostosowana do Twojej urody i włosków naturalnych.

Zróżnicowana długość rzęs pozwala na uzyskanie efektu idealnie dopasowanego do Twojego gustu. Zależy Ci na tym, aby wszyscy podziwiali Twoje długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy? Zdecyduj się na efekt spektakularny. Lekko podkręcone, gęste, ale klasyczne rzęsy to efekt naturalny. Amatorkom ekstrawagancji polecamy rzęsy ombre lub kolorowe.

 

Przedłużanie rzęsami 100% Naturalnymi 2:1

Najwspanialsza i najlepsza metoda dla każdej z Pań! Delikatne rzęsy naturalne są miękkie i nie obciążają niepotrzebnie naszych własnych, dzięki czemu wspaniały efekt czarującego spojrzenia utrzymuje się jeszcze dłużej. Ponieważ przedłużanie rzęs wykonane jest naturalnymi włoskami nakładanymi w ilości 2:1 – możesz być pewna, że nie tylko wspaniale wydłużysz, ale także idealnie wypełnisz własne rzęsy tworząc efekt 3D! Nikt nie rozpozna, czy tak wspaniałymi rzęsami obdarzyła Cię natura czy kosmetyka.

 

ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2D i 3D oraz RUSSIAN VOLUME 4-6D

Zagęszczenie rzęs to idealne rozwiązanie dla osób pragnących spektakularnego, a przy tym naturalnego efektu. Do aplikacji stosujemy specjalne, cieniutkie włoski, które przyklejamy w ilości 2 – 6 szt. (w zależności od wybranej metody). Im większą objętość chcesz osiągnąć tym większa ilość cieńszych włosków jest aplikowana do jednej Twojej rzęsy. Aplikacja jest tak lekka, że z pewnością będziesz zachwycona! Efekt utrzymuje się do 4 tygodni, następnie trzeba wykonać uzupełnianie rzęs.

Magniticalashes