Stylizacja rzęs

Polecane przez nas metody stylizacji to rewelacyjna forma kosmetyki pozwalająca w pełni wymodelować rzęsy i wydobyć głębię spojrzenia. W salonie Atelier Magnitica w Krakowie już od ponad 8 lat zajmujemy się dystrybucją akcesoriów do przedłużania i zagęszczania rzęs, szkolimy instruktorki i stylistki Magnitica Lashes – możesz być więc pewna, że znamy się na rzęsach perfekcyjnie! Zachęcamy, abyś oddała się w ręce prawdziwych specjalistek, które wybiorą dla Ciebie najlepszą metodę podkreślenia Twojej naturalnej urody.

W centrum Krakowa wykonamy dla Ciebie stylizację, która odmieni Twoje spojrzenie. Ze względu na dostęp do wysokiej jakości produktów, które regularnie mamy w swojej sprzedaży – możesz być pewna, że wykonamy każde przedłużenie rzęs o jakim marzysz, w dodatku w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
W tej ofercie Atelier Magnitica znajdziesz:

W ofercie stylizacji rzęs w Atelier Magnitica znajdziesz:

  • Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1
  • Stylizację metodą objętościową 2D i 3D, typu russian volume 4-6D
  • Zagęszczanie rzęs włoskami jedwabnymi i mink
  • Rzęsy z efektem ombre, kolorem i hologramami oraz kryształkami SWAROVSKIEGO
  • Uzupełnianie rzęs
  • Trwała do rzęs

Nie wiesz która metoda jest najodpowiedniejsza dla Ciebie? Doradzimy i pomożemy wybrać Ci tę najlepszą! Poniżej mała ściąga z metod:

Przedłużanie Rzęs 1:1

Podczas zabiegu do każdej Twojej naturalnej rzęsy przyklejana jest druga rzęsa (silk, mink lub naturalna), odpowiednio dostosowana do Twojej urody i włosków naturalnych.

Zróżnicowana długość rzęs pozwala na uzyskanie efektu idealnie dopasowanego do Twojego gustu. Zależy Ci na tym, aby wszyscy podziwiali Twoje długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy? Zdecyduj się na efekt spektakularny. Lekko podkręcone, gęste, ale klasyczne rzęsy to efekt naturalny. Amatorkom ekstrawagancji polecamy rzęsy ombre lub kolorowe.

Zagęszczanie rzęs metodą 2D i 3D oraz Russian Volume 4-6D

Zagęszczenie rzęs to idealne rozwiązanie dla osób pragnących spektakularnego, a przy tym naturalnego efektu. Do aplikacji stosujemy specjalne, cieniutkie włoski, które przyklejamy w ilości 2 – 6 szt. (w zależności od wybranej metody). Im większą objętość chcesz osiągnąć tym większa ilość cieńszych włosków jest aplikowana do jednej Twojej rzęsy. Aplikacja jest tak lekka, że z pewnością będziesz zachwycona! Efekt utrzymuje się do 4 tygodni, następnie trzeba wykonać uzupełnianie rzęs.

Magniticalashes