Dowiedz się więcej

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia

Szkolenie stylizacji rzęs i brwi

Pragniesz rozpocząć karierę stylizacji rzęs lub brwi? A może Jesteś już po szkoleniu i chciałabyś rozwijać się dalej? Zapraszamy Cię do Atelier Magnitica, miejsca gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a piękno z harmonią. Oferujemy szkolenia z zakresu stylizacji rzęs i brwi na różnych poziomach zaawansowania.

Ewelina Golba-Sajak

Najwyższy standard szkoleń

Witaj, nazywam się Ewelina Golba- Sajak, jestem właścicielką marek Magnitica Lashes i Magni Brows. Od 18-stu lat związana jestem z branżą̨ beauty, a od 14-stu ze stylizacją rzęs.

Każda moja kursantka jest inna i wyjątkowa, tak jak Twój przyszły kurs. Pasja do szkoleń sprawiła, że nadal szkolę i nie zamierzam przestać, ja po prostu kocham dzielić się wiedzą i pomagać kobietom osiągać sukcesy zawodowe.

Dlaczego szkolenie właśnie ze mną?

Szkolenia zostały opracowane tak, byś w pełni posiadła wiedzę z każdej z oferowanych metod. Lata praktyki z kursantkami i trenerami sprawiły, że opracowałam system nauki, który pozwoli Ci osiągnąć maksymalny efekt w bardzo krótkim czasie.

Dostępne szkolenia:

Zainwestuj w swoją przyszłość

Dofinansowanie z funduszu europejskiego

Jeśli marzysz o własnym salonie, ale nie masz wystarczających środków na rozwój swoich umiejętności, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapisz się na Kurs stylizacji w Krakowie organizowany przez Atelier Magnitica i skorzystaj z atrakcyjnej oferty dofinansowania.

Atelier Magnitica oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, henny, laminacji brwi i wielu innych usług. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowej wiedzy i praktyki, dzięki którym będziesz mogła spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi instruktorzy to doświadczeni i certyfikowani specjaliści, którzy podzielą się z Tobą swoimi tajemnicami i najlepszymi praktykami. Nauczysz się najnowszych technik i trendów w stylizacji, a także dowiesz się, jak dbać o higienę i bezpieczeństwo pracy. Ponadto na start otrzymasz od nas pakiet produktów marki Magnitica Lashes, dzięki czemu możesz mieć pewność, że uczysz się pracując na produktach najwyższej jakości.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce na kurs stylizacji rzęs i brwi w Krakowie już dziś. Możesz liczyć na nasze wsparcie w uzyskaniu nawet do 80% dofinansowania na Twoje przyszłe szkolenia. To niepowtarzalna okazja, aby zrealizować swoje marzenia i stać się niezależną stylistką.

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami i dołączenia do grona naszych zadowolonych kursantek. Niech Atelier Magnitica stanie się Twoim partnerem w drodze do sukcesu.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Naszym celem jest wyposażenie Cię w wiedzę i pasję niezbędną do wykonywania zawodu. W czasie trwania kursu poznasz nie tylko podstawy w teorii i praktyce, ale również dowiesz się jak dbać o higienę i bezpieczeństwo pracy, jak radzić sobie z problemami i komplikacjami, jak budować relacje z klientami i promować swoje usługi. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas dwujezyczny skrypt oraz półroczną opiekę instruktorską.

Zdobądź wartościową wiedzę przed szkoleniem

Już bezpośrednio przed szkoleniem, możesz sprawdzić nasz kanał na YouTube, na którym znajdziesz wiele wartościowych informacji dla przyszłej, jak i zaawansowanej stylistki rzęs. Znajdziesz tam materiały m.in. „jak ćwiczyć przed szkoleniem.”

Co mówią o nas inni?